راهنمای انجام آزمون


 

·       انجام آزمون های روتین

 

قبل از مراجعه حضوری یا ارسال نمونه و تماس تلفنی با دفتر ارتباط با صنعت، لیست خدمات و آزمون های قابل ارانه بهمراه قیمت را بطور دقیق و کامل مطالعه نموده و در صورتیکه آزمون مدنظر با استاندارد مشخص در این مجموعه قابل انجام بود، از لیست شماره کارشناسان آزمایشگاه ها و کارگاه ها، با کارشناس مربوطه تماس گرفته و پس از هماهنگی و تایید ایشان، اقدام مراجعه حضوری یا ارسال نمونه نمایید. پس از دریافت نمونه بهمراه برگه درخواست انجام آزمون که باید بوسیله قید کد آزمون و امضا به تایید کارشناس مربوطه رسیده باشد، به مشتری اعلام هزینه میگردد و پس از واریز وجه آزمون(ها)، فرآیند انجام آزمون آغاز میگردد.

 

 

 

** -در این مرکز، تخفیف لبزنت (ستاد راهبردی نانو) فقط برای آزمون های آزمایشگاه مرکزی اعمال میشود. متقاضیان استفاده از این تخفیف، در صورت داشتن اعتبار فعال تخفیف لبزنت، حتما باید قبل از اعلام هزینه و واریز وجه اعلام نموده و تصویر کارت ملی صاحب اعتبار را نیز ارائه نمایند.

 

-همچنین دانشجویان محترم صرفا با ارائه نامه معتبر (تا یک هفته پس از تاریخ صدور نامه) از معاونت پژوهشی محل تحصیل خود (که ضمن معرفی ایشان، آزمون های موردنظر را نیز قید کرده باشند)، بهمراه کارت دانشجویی معتبر میتوانند از 15% تخفیف دانشجویی بهره مند گردند.

 

 

 

لیست آزمون ها و قیمتها

 

 

 

 

 

·       آنالیز و شناسایی

 

نمونه ها پس از دریافت بهمراه برگه درخواست انجام آنالیز با ذکر جزئیات و هدف از شناسایی نمونه در دفتر ارتباط با صنعت، جهت ارزیابی و امکان سنجی انجام آنالیز به گروه مربوطه ارجاع داده میشود. در صورت قبول و امکان پذیر بودن انجام آنالیز، به درخواست کننده اعلام هزینه میگردد. پس از واریز هزینه و ارسال رسید واریزی به دفتر ارتباط با صنعت، فرآیند آنالیز و شناسایی آغاز میشود.

 

 

 

·       پروژه صنعتی

 

با مراجعه صنایع مختلف در زمینه پلیمر و زمینه های مرتبط و طرح مسائل خود مانند (دستبابی به فرمولاسیون جدید، مهندسی معکوس، بهبود خواص و کیفیت محصولات خود، بهینه سازی و کاهش قیمت تمام شده محصولات نهایی خود و...)، این موضوع به گروه و هیئت علمی مربوطه ارجاع داده میشود و پس از بررسی، ارزیابی و امکانسنجی توسط ایشان تبدیل به پروپوزال شده و نهایتا با تایید و موافقت دو طرف طی یک قرارداد در قالب پروژه صنعتی به انجام میرسد.