برگزاری آیین بزرگداشت سال تحصیلی جدید

آیین بزرگداشت سال تحصیلی جدید با حضور دکتر نکومنش رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، جمعی از مسئولان پژوهشگاه و دانشجویان تازه وارد  برگزار شد.

دکتر نکومنش رییس پژوهشگاه در آغاز این مراسم با تبریک و خوشامدگویی به دانشجویان جدید گفت: پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران مجموعه ای بی نظیر از آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های تخصصی است که  در زمینه های مختلف پلیمری فعال  و آماده ارائه خدمات است.

وی سالهای  جوانی و دانشجویی را فرصتی مغتنم دانست و افزود:  دانشجویانی که هم اکنون  وارد پژوهشگاه شده اند، این فرصت را قدر بدانند و از همه امکانات برای پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی کشور استفاده کنند.

در بخش دیگری از این مراسم دکتر کریمی مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی به معرفی امکانات علمی، آموزشی و شرایط تحصیل دانشجویان پرداخت.

با توضیحات مسئولان انفورماتیک، ورزش و خدمات، دانشجویان جدید الورود با امکانات فنی و کامپیوتری، ورزشی و شرایط خوابگاه های دانشجویی آشنا شدند.

در بخش پایانی این مراسم از رتبه های برتر کنکور که برای ادامه تحصیل پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را انتخاب کرده آمد تجلیل شد.

سهند حاتمی رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد رشته فرآورش و ابوالفضل میرحسینی رتبه سه کنکور دکترای مهندسی پلیمر هستند که در این مراسم از آنها تجلیل شد.

گفتنی است، در سال جدید تحصیلی ۵۸ دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران پذیرش  شده اند.